+380979999123

CUT-80 (L225 II) JET

 • Виробник: JASIC
 • Артикул: CUT.L225JET
 • Модель: 102657
 • В наявності
 • 40 650.00грн.

Jasic CUT-80 (L225 II) JET – це інверторний апарат для повітряного плазмового різання нового покоління. Обладнання призначене для прямого та фігурного різання конструкційних струмопровідних матеріалів. Інверторна схема апарату виходить з IGBT-транзисторах. Лінійка апаратів JET відрізняється сучасним дизайном, удосконаленою системою охолодження та розширеним функціоналом.

Переваги лінійки плазморізів Jasic JET:

 • панель керування з великим екраном
 • інтелектуальна система охолодження
 • два режими продування після завершення різання
 • можливість роботи обладнання із системами ЧПУ
 • спеціальний режим для різання перфорованих матеріалів

Внутрішній пристрій апарата передбачає ізоляцію ділянок з чутливою електронікою, які не потрапляє зовнішнє повітря, щоб зменшити внесення забруднень. Вентилятор охолодження працює лише тоді, коли це необхідно. Можливий вибір довгого та короткого проміжку продування після завершення різання.

Режим для різання перфорованих матеріалів включається лише у режимі роботи устаткування 2Т. Суть його полягає в тому, що пілотна дуга підпалюється автоматично, як тільки ріжуча дуга підходить до краю матеріалу і згасає.

Крім перелічених особливостей, апарат зберіг базові функції - високочастотне безконтактне запалювання, роботу в режимі 2Т/4Т, функцію пілотної дуги для роботи із забрудненими поверхнями, а також захист від перевантажень і перегріву. Управління обладнанням відбувається через панель управління, яка є великим зручним екраном, набір фізичних кнопок для вибору основних налаштувань і ручку-енкодер, за допомогою якої встановлюється значення сили струму різання. Роз'єм для підключення до систем з ЧПУ винесено на задню панель. Роз'єми для підключення плазмотрона та клеми маси захищені пружними кришками, які роблять експлуатацію обладнання безпечнішим за рахунок зменшення ймовірності механічних пошкоджень.

Для роботи обладнання потрібне підключення до компресорної установки для подачі стисненого повітря (з продуктивністю нагнітання від 250 л/хв.). Перед попаданням стисненого повітря в газовий тракт плазморізу повітря має бути осушене та очищене. Чим сухішим і чистішим буде повітря, тим якіснішим буде різання та обладнання пропрацює довше. У комплект поставки до апарата входить фільтр-регулятор, як початковий варіант для старту роботи. Але основна його функція відрегулювати тиск повітря на вході в апарат, тому для тривалої роботи радимо встановити додаткову систему очищення та осушення повітря після компресора.

Характеристики CUT-80 (L225 II) JET

БрендJasic
Вид зварювання/різання CUT
Напруга мережі живлення, В 380 ±15% (3 фази)
Струм різання (min), А 20
Товщина чистового різу (max), мм
20
Товщина роздільного різу (max), мм
33
Напруга холостого ходу,
300
Номінальна робоча напруга
112
Час продування газом після різання 5/15 с
Робочий тиск повітря 0.4 - 0.6 МПа
ПВ (40 °С)30%
Струм різання (ПВ 100%), А
44
Спосіб збудження дугивисокочастотний
ККД, %
85
Коефіцієнт потужності (cos φ)0.7
Потужність, що споживається (повна), кВт
15
Потужність, що споживається (активна), кВт
10.5
Клас ізоляції H
Ступінь захистуIP21S
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм
550 x 219 x 414
Вага, кг
17.5 
Струм різання (max), А
80
Комплектація:

 • апарат Jasic CUT-80 (L225 II) JET – 1 шт.
 • плазмотрон типу P-80 - 1 шт.
 • клема маси з кабелем – 1 шт.
 • фільтр-регулятор – 1 шт.
Електричні
Мережа 380 В
Сила струму (max) 80 А
Властивості
Клас інструмента професійний
Тип обладнання інвертор

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре